top of page

Aspironix Aesthetix

Aspironix se také aktivně pohybuje na trhu estetických produktů. Naší přidanou hodnotou v segmentu estetiky je poskytování komplexního portfolia vysoce kvalitních produktů a služeb, čímž jsme schopni zajistit a doporučit vyhovující složení produktů pro každého klienta. V naší nabídce naleznete estetické laserové a energetické přístroje, a to jak pro ablativní, tak neablativní aplikaci např. pro konturaci těla a obličeje, ošetření jizev nebo celulitidy, dále se zaměřujeme na péči o obličej a nabízíme injekční výplně a příslušenství k jejich aplikaci a další. 

 

Aspironix je pro své klienty významným partnerem a je v našem zájmu, aby naši klienti měli možnost dodávat služby na té nejvyšší úrovni, a i proto se snažíme sledovat současné a budoucí trendy estetické  medicíny a přivádět nové produkty a procedury na česk. trh. 

Algeness

Americká firma Algeness se zaměřuje na vývoj inovativních dermálních výplní. Produkty Algeness jsou výsledkem 10letého vědeckého i klinického výzkumu, jehož cílem bylo nalézt nejpřirozenější, biokompatibilní materiál pro vyplnění vrásek a kompenzaci ztráty objemu v měkkých tkáních pokožky. Jedná se o výplň na bázi agaru (čištěného polysacharidu), který poprvé v estetické medicíně nabízí 100 % přírodní, biokompatibilní, biologicky rozložitelnou alternativu dermálních výplní a bez chemických látek.

4box-cote-HD-1024x576.jpeg
thumbnail_image001_edited.jpg

Arthrex

Arthrex je globálním lídrem ve vývoji nových produktů a lékařského vzdělávání v ortopedii. Arthrex stal průkopníkem v oblasti artroskopie a vyvíjí více než 1000 inovativních produktů a postupů každý rok. Z portfolia společnosti Arthrex nabízíme Arthrex ACP® Double Syringe pro omlazení pleti vlastní krevní plazmou. Metoda ACP® je vysoce účinný způsob, jak zmírnit projevy stárnutí pomocí tělu vlastních látek bez použití antikoagulantů, separačních gelů, aktivátorů a toxinů. V průběhu ošetření Vám odebereme několik mililitrů krve, ze které unikátním způsobem získáme plazmu, která v sobě nese růstové faktory obsažené v krevních destičkách. Tyto růstové faktory jsou nepostradatelné pro spuštění regeneračních procesů, které jsou klíčové k stimulaci tvorby kolagenu, elastinu a nových cév. Tuto Vaši plazmu pak aplikujeme na ošetřovaná místa.

Skinbetter

SkinBetter je Americká firma, která vyvíjí a vyrábí inovativní

a velmi bezpečné dermatologické produkty zaměřené na péči o pleť. Za vznikem společnosti stojí tým zkušených profesionálů a odborníků z oboru dermatologie a estetiky

s cílem vytvořit řadu produktů s klinicky ověřenou účinností, která je nezbytná pro viditelné omlazení pleti. Produkty jsou navrženy tak aby poskytovaly měřitelné a důvěryhodné výsledky a to ve třech základních segmentech Omlazení, Proměna a Ochrana. Firma SkinBetter získala mnoho ocenění za výsledky a skutečné účinky, které byly dosaženy po aplikaci jejich produktů. 

 

SkinBetter je kombinací vědy, krásy a cenově dostupného luxusu.

Rejuvenation Collection of Products corrected-01.png
neogen-evo-plasma-system-dubai-01.jpeg

Energist

Firma ENERGIST je předním světovým výrobcem zdravotnických přístrojů s využitím v estetické

a dermatologické medicíně. Nyní přichází s revoluční technologií NEOGEN Plazma, který dosahuje výborných výsledků při omlazování pleti, vyhlazování vrásek, neinvazivním liftingu očních víček a mnoho dalších.

Unikátní technologie, která přímo konkuruje frakčním laserům a předčí je v bezpečnosti, dosahuje výrazně lepších výsledku s nižší dobou hojení. Řízené zahřívání kožní struktury stimuluje fyziologické reakce, a to bez tvorby otevřených ran, nebo epidermálním zhutněním kůže. 

TSK

TSK je celosvětově známá Japonská firma, která vyvíjí

a produkuje vysoce kvalitní a inovativní zdravotnické prostředky jako jsou kanyly, jehly, stříkačky a další injekční materiál. Tyto výrobky nacházejí uplatnění v širokém zdravotnickém spektru a pro svoji špičkovou kvalitu jsou zejména v oblasti estetické dermatologie (dermální výplně) výrobky firmy TSK nejčastější volbou lékařů po celém světě, protože jako jedny z mála produktů mají funkce, které zvyšují přesnost, účinnost, a hlavně pohodlí pacienta.

Jehly vyráběné firmou TSK jsou broušeny a leštěny s nejvyšší přesností. Za ostrost a spolehlivost jehel získala firma TSK mnoho ocenění od lékařů po celém světě. 

TSK-product-The-Invisible-Needle4-1.png

LG Chem

LG Chem Ltd. je největší korejská chemická společnost se sídlem v jihokorejském Soulu. Mezi produkty které vyvíjí

a vyrábí patří i výplňové materiály z kyseliny hyaluronové, které produkuje přes 20 let. LG Chem dodalo již přes 20 milionů stříkaček s kyselinou hyaluronovou a je předním hráčem na estetickém trhu. 

Moller Medical

Moller Medical je německým výrobcem zdravotnických prostředků s tradicí od roku 1949. Také je dodavatelem pro přední společnosti v oblasti lékařské technologie a chemické analýzy (Siemens, B-Braun atd.). Současně nabízí několik vlastních produktů a přístrojů a jedním z nich je liposukční přístroj Vibrasat Pro, který se díky svojí komplexnosti

a kvalitě stal celosvětově velmi vyhledávaným liposukčním přístrojem. 

MoellerMedicalLiposatPro_681113d8-64d2-4363-a7dc-18bab829db60_2000x_edited.jpg
bottom of page