top of page

Chirurgie

Současná medicína se neobejde bez chirurgických staplerů. Jedná se o nástroj používaný při otevřených operačních výkonech, tak i v minimálně invazivní chirurgii (při laparoskopických výkonech). Benefitem pro lékaře je snadné použití, nezpochybnitelnou výhodou pro pacienta je pak výrazně kratší doba hojení a rekonvalescence.

2017112117228_0.jpeg

EZISURG Medical

Společnost Ezisurg Medical se již od roku 2011 specializuje na vývoj a výrobu špičkových a minimálně invazivních nástrojů potřebných k zákrokům všeobecné, bariatrické, hrudní a kolorektální chirurgie.

 

Společnost se zavázala poskytovat komplexní a integrovaná řešení pro globální trh a za celou dobu své existence se stala jedním z lídrů v oblasti miniinvazivní chirurgie. Více než 500 zaměstnanců pracuje každý den na tom, aby zajistili nemocnicím, lékařům a jejich pacientům produkty prémiové kvality.

IntoCare Medical Technology

Doménou společnosti IntoCare Medical Technology jsou elektricky poháněné staplery s elektronikou. Elektronicky poháněné staplery jsou vyvinuty a patentovány přímo společností IntoCare Medical Technology. Produktové návrhy pocházejí z Itálie a fungují jako systém několika jednorázových typů staplerů, které se dají nasadit na jeden elektrický pohon s elektronikou.

CAM014_INTEGRA_X_PRINT_00000-scaled-e1632990668144.jpeg

ALVO Medical

Alvo Medical poskytuje inovativní řešení a produkty pro operační sály a další zdravotnická zařízení, včetně laboratorních a patologických laboratoří ve zdravotnictví. Společnost vyvíjí a na klíč nabízí řešení do hotových, na trh připravených komodit.

bottom of page