top of page

AI diagnostika

Zdravotní péče se neustále vyvíjí a čím dál více využívá moderních digitálních technologií. 

 

Aspironix svým klientům nabízí nové inovativní produkty, které napomáhají digitalizaci zdravotnictví.

iCAD – ProFound AI

Společnost iCAD je lídrem na trhu programů pro počítačově asistovanou detekci nádoru prsu s více než 4 000 instalacemi po celém světě, představuje novinku v oblasti umělé inteligence – ProFound AI.

 

ProFound AI je přesný, výkonný a prověřený program „deep learning“, na platformě umělé inteligence, který pomáhá radiologům při čtení 2D i 3D mamografických snímků. Kompatibilní s předními výrobci mamografů s tomosyntézou.

174061187_10158944033160937_2499093735464178653_n.jpeg
Unknown.png

Koios Medical

Včasná a přesná diagnostika rakoviny prsu a štítné žlázy pomocí diagnostiky ultrazvukových snímků umělou inteligencí.

Koios DS Breast je jediný software pro diagnostiku rakoviny schválený FDA, který používá AI na ultrazvukových snímcích prsu a spolupracuje s lékařem jako expert na vyžádání při klasifikaci podezřelých lézí a zařazení do kategorie BI-RADS, přičemž automaticky před vyplňuje diagnostické zprávy. Koios DS je k dispozici přímo na ultrazvukovém skeneru a/nebo se jednoduše nainstaluje a připojí k jakémukoli PACS a poskytuje zpětnou vazbu užitečnou pro diagnostiku a klinické rozhodování a zároveň zjednodušuje pracovní postup.

qure.ai

Komplexní řešení diagnostiky pomocí umělé inteligence pro několik modalit.

Qure.ai je průlomový poskytovatel řešení umělé inteligence (AI), který narušuje „status quo“ radiologie tím, že zvyšuje přesnost zobrazování a zlepšuje zdravotní výsledky pomocí strojově podporovaných nástrojů. Qure.ai využívá technologii hlubokého učení k poskytování automatizované interpretace radiologických vyšetření, jako jsou rentgenové, CT a ultrazvukové skeny, pro profesionály v oblasti lékařského zobrazování s omezeným časem a zdroji – což umožňuje rychlejší diagnostiku a rychlejší léčbu. Qure.ai pomáhá pacientům po celém světě učinit zdravotní péči dostupnější a dostupnější.

Qure_ai_AI_for_radiology-1.png.webp

Sycai Medical

Sycai Medical je španělský poskytovatel AI řešení pro radiologii.

Produktem společnosti Sycai je asistent, který pomáhá radiologům odhalovat cystické léze slinivky břišní, což umožňuje populační screening, který identifikuje lidi, kteří je mají a u nichž by se v budoucnu mohla zvýšit pravděpodobnost vzniku rakoviny.
Tento druh lézí se může vyvinout v rakovinu slinivky břišní, která je čtvrtou příčinou úmrtí na rakovinu v Evropě s průměrnou dobou přežití od stanovení diagnózy kratší než 5 měsíců a v současné době bez účinné metody nebo včasné diagnózy.

bottom of page