top of page

Digital health

Zdravotní péče se neustále vyvíjí a čím dál více využívá moderních digitálních technologií. 

 

Aspironix svým klientům nabízí nové inovativní produkty, které napomáhají digitalizaci zdravotnictví.

MAWI Cardio

Pokročilé, ale jednoduché monitorování srdce. Jednorázové pětidenní monitorovací zařízení, které pacienty neomezuje. Přístroj je pohodlný, lehký a nenarušuje každodenní aktivity (sprchování, spánek, sex, sport atd.).

 

Algoritmy Mawi využívají umělou inteligenci pro určení jednotlivých kmitů kardiogramu a dokáží odhalit všechny kritické poruchy rytmu a zvyšují šanci na zachycení o 30 % více arytmií než standardní dvoudenní monitorování.

05-Mawi-Patch-In-The-Hand[48239].png
Check-Point-Cardio-zdjecie.jpeg

Checkpoint Care

Řešení pro vzdálené monitorování Checkpoint Care měří množství životních funkcí v reálném čase a bezdrátově je přenáší zdravotníkům bez ohledu na polohu pacienta. Díky přenosu dat v reálném čase a nepřetržitému virtuálnímu centru jsou pacienti VŽDY propojeni a skutečně v bezpečí.

Byl vyvinut a ověřen ve spolupráci s předními univerzitními nemocnicemi v EU a je nejpokročilejším, nejrozšířenějším a cenově nejdostupnějším telemedicínským řešením na trhu.

xCare

Projekt xCare vznikl, aby pomohl lékařům poskytovat tu nejvyšší úroveň péče o jejich pacienty a zároveň významně zkrátit běžně vynaložené úsilí na léčbu ran. Využitím fotoaparátu a dalších funkcí chytrých telefonů umožňuje aplikace xCare šetřit lekářům a zdravotnickému personálu čas a zdroje potřebné pro efektivní a inovativní hojení ran jejich pacientů.

bottom of page