Estetika

Estetickou medicínu dělíme na tři oblasti,  estetickou chirurgii, laserové terapie a korektivní dermatologii. Naše společnost se věnuje všem třem kategoriím, především ale korektivní dermatologii, která dnes umí skoro neinvazivně řešit mnohá přání klientek i klientů. Mezi nejoblíbenější zákroky patří injekční ostření, jako jsou výplňové materiály, botulotoxin, mezoterapie a další. V plastické chirurgii jde o augmentaci prsou, plastická operace očních víček či liposukci. Přední kliniky vám vždy nabídnou a hlavně doporučí ten správný zákrok právě pro vás.

 

Aspironix nabízí produkty světově známých výrobců Arthrex, TSK, Moller Medical, Skinbetter a Algeness. Poskytujeme tak komplexní estetické portfolio produktů.

Rejuvenation Collection of Products corrected-01.png

Dermokosmetika

Dermokosmetika je nedílnou součástí estetických zákroků.

I když podstoupíte některý z estetických zákroků tak to neznamená že se o svou pleť dále nemusíte starat. Proto je vždy doporučovaná každodenní péče o pleť.

Aspironix je dodavatel oceňované dermokosmetiky od americké značky Skinbetter Science.

Chirurgické zákroky

Tato skupina představuje zákroky plastické chirurgie, většinou se jedná o operace. V našem portfoliu můžete v současnosti nalézt vibrační liposukci pro vylepšení tvaru vaší postavy.

Möller Medical je dodavatelem pro přední společnosti v oblasti lékařské technologie a chemické analýzy. Společnost je certifikovaným výrobcem komponentů a koncových produktů.

Injekční ošetření

Do těchto ošetření řadíme všechna ta, která u kterých se pro aplikaci používají jehličky nebo kanyly. Aplikovat se mohou jak látky pro vylepšení tvaru pleti, tak látky, které mají za úkol dlouhodobě zlepšovat kvalitu kůže.

Aspironix je dodavatelem produktů LG Chem, Arthrex a Algeness.

Přístrojová zařízení

Do této skupiny zahrnujeme veškerá přístrojová ošetření, kterými mohou být laserová, ultrazvuková, nitrogenová a další. Tyto ošetření mohou měnit jak tvar obličeje, těla, zlepšovat elasticitu kůže, řešit kožní choroby a další.

Aspironix je dodavatelem produktů Energist Aesthetic Solutions.

neogen-evo-plasma-system-dubai-01.jpeg