Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje od posouzení trhu a přístupu na trh až po kompletní zajištění distribuce. Disponujeme unikátním souborem schopností a dosahujeme tak vynikajících výsledků v oblasti rozvoje prodeje v regionu střední a východní Evropy. To vše v plném souladu se strategickými plány, procesy a zásadami klienta s cílem maximalizovat rozvoj značky, spokojenost zákazníka a jeho dlouhodobou loajalitu.

KCI an Acelity Company nabízí kompletní řadu produktů pro hojení ran, které splňují nejvyšší požadavky zdravotnických odborníků. Společnost se zaměřuje na ošetřování pokožky a hojení ran novými způsoby zdokonalenými zkušeným týmem odborníků v Anglii. Dodává inovativní produkty, které znamenají průlom v klinických a ekonomických výsledcích v léčbě, řešení a hojení chronických i akutních ran. O inovativní postupy v péči o rány se zasloužil zkušený tým výzkumných a vývojových odborníků v Centre of Excellence for Wound Healing v Gargrave v severním Yorkshiru, který má za sebou dlouhou historii ve vývoji materiálů pro hojení ran ve společnosti KCI. Zároveň to je celosvětová společnost, která nabízí průlomové a jedinečné řešení v oblasti hojení akutních a chronických ran pomocí speciálně vyvinuté technologie V.A.C. založené na podtlakové terapii. Již 35 let KCI věnuje zvláštní důraz na vyvíjení inovativních technologií (NPWT) v podtlakové terapii, a to proto, aby léčba a hojení ran byla co nejrychlejší a nejefektivnější. To znamená snadná pro zdravotnický personál a pohodlná pro pacienty na celém světě. Tato jedinečná terapie umožňuje ošetřovat širokou škálu různých zranění a urychluje hojení.

Boston Scientifics AMS/Men´s Health vyvíjí a vyrábí špičkové terapie a produkty k léčbě inkontinence moči u mužů. Dále nabízí penilní protézy pro řešení erektilních disfunkcí.

Kontakty na implantující centra: Všeobecná fakultní nemocnice Praha, FN Brno, FN Motol, Klinické centrum ISCARE 

CARDINAL HEALTH pomáhá dodávat kvalitní a cenově dostupné výrobky, které mají zahrnuté v široké, kvalitní a hodnotné nabídce. Vyrábí více než 2.5 bilionu zdravotnických výrobků za rok, zahrnující operační, lékárnické, laboratorní a ojediněle i nukleární výrobky.
CORDIS je více jak 50let průkopníkem a světovým vůdcem ve vývoji miniinvazivních metod léčby srdečních a cévních onemocnění a špičkových produktů s nimi spojených. Založil odkaz inovací vysoce kvalitních a méně invazivních kardiovaskulárních produktů a vybudoval silnou globální stopu s působením v zemích po celém světě.

Arthrex personalized cell therapy - společnost Arthrex se v oblasti estetické medicíny věnuje převážně  vývoji produktů pro přípravu zcela autologní léčby. Na trh přichází s produktem ACP pro přípravu plazmaterapie, tukových výplní a kmenových buněk a to vše pomocí jediného systému. Při vývoji tohoto produktu byl kladen maximální důraz na sterilitu a bezpečnost, kterých společnost Arthrex dosáhla díky vytvoření zcela uzavřeného systému dvojité stříkačky ACP. Hlavní výhodou je, že jde o 100% autologní terapii, což znamená že se při přípravě plazmaterapie či mikrotuku nepoužívají žádné separační gely, či antikoagulanty. Společnost Arthrex je také předním odborníkem v ortopedii a inovátorem postupů v artroskopii.

TSK je celosvětově známá Japonská firma, která vyvíjí a produkuje vysoce kvalitní a inovativní zdravotnické prostředky jako jsou kanyly, jehly, stříkačky a další injekční materiál. Tyto výrobky nacházejí uplatnění v širokém zdravotnickém spektru a pro svoji špičkovou kvalitu jsou zejména v oblasti estetické dermatologie (dermální výplně) výrobky firmy TSK nejčastější volbou lékařů po celém světě, protože jako jedny z mála produktů mají fuknce které zvyšují přesnost, účinnost a hlavně pohodlí pacienta. Jehly vyráběné firmou TSK jsou broušeny a leštěny s nejvyšší přesností. Za ostrost a spolehlivost jehel získala firma TSK mnoho ocenění od lékařů po celém světě. 

SkinBetter je Americká firma, která vyvíjí a vyrábí inovativní a velmi bezpečné dermatologické produkty zaměřené na péči o pleť. Za vznikem společnosti stojí tým zkušených profesionálů a odborníků z oboru dermatologie a estetiky s cílem vytvořit řadu produktů s klinicky ověřenou účinností, která je nezbytná pro viditelné omlazení pleti. Produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly měřitelné a důvěryhodné výsledky a to ve třech základních segmentech Omlazení, Proměna a Ochrana. Firma SkinBetter získala mnoho ocenění za výsledky a skutečné účinky, které byly dosaženy po aplikaci jejich produktů. SkinBetter je kombinací vědy, krásy a cenově dostupného luxusu.

Firma ENERGIST je předním světovým výrobcem zdravotnických přístrojů s využitím v estetické a dermatologické medicíně.

Nyní přichází s revoluční technologií NEOGEN Plazma, který dosahuje výborných výsledků při omlazování pleti, vyhlazování vrásek, neinvazivním liftingu očních víček a mnoho dalších. Unikátní technologie, která přímo konkuruje frakčním laserům a předčí je v bezpečnosti, dosahuje výrazně lepších výsledku s nižší dobou hojení. Řízené zahřívání kožní struktury stimuluje fyziologické reakce, a to bez tvorby otevřených ran, nebo epidermálním zhutněním kůže.

HYAcorp je německý trhem ověřený výrobce výplňových materiálů pro využití v estetické dermatologii. Nejvýznamnějším produktem firmy HYAcorp je jediná bezpečná a certifikovaná tělová výplň na světě, na trhu není žádný produkt s podobnými vlastnostmi. Hlavním odlišením je velikost molekul výplňového materiálu, díky které je zaručený dlouhotrvající účinek a to až 24 měsíců. Tělové výplně jsou doplněné o řadu inovativních dermálních výplní zaměřené pro aplikaci v oblasti obličeje. Výhodou je také tixotropní technika aplikace kdy při aplikaci pod tlakem nedochází k žádné trvalé deformaci molekul, výplň si udržuje stejné vlastnosti jako před aplikací. Všechny produkty firmy HYAcorp jsou vyráběny v Německu za dodržování přísných výrobních standardů.

CEBELIA je výrobce francouzské kosmetiky s hlavním zaměřením na péči o pokožku před a po estetických, či plastických zákrocích. Pomáhá zrychlit regeneraci pokožky, zmenšit riziko vedlejších účinků a především vylepšit finální efekt samotného ošetření. CEBELIA je značka která se zavazuje nabízet kompletní řadu bezpečné a účinné kosmetiky, která zabraňuje a zpomaluje stárnutí pokožky. CEBELIA díky svým vědeckým výzkumům již patentovala dvě vysoce inovativní látky, Cebelin (aktivní fragment lamininu 5) a Pekaline (aktivní látka pro depigmentaci). A nejenom tyto látky zajišťují klinicky ověřené účinky produktů značky CEBELIA.

SmartAging  poskytuje komplexní přístup a individuální řešení omlazení přirozenou cestou se zachováním vlastní mimiky a osobnosti za použití nejkvalitnějších produktů s maximální mírou bezpečnosti a komfortu, skvělého servisu, vysoké klinické odbornosti a finanční transparentnosti.

Algeness je americká firma zaměřující se na vývoj inovativních dermálních výplní. 

Produkty Algeness jsou výsledkem 10letého vědeckého i klinického výzkumu, jehož cílem bylo nalézt nejpřirozenější, biokompatibilní materiál pro vyplnění vrásek a kompenzaci ztráty objemu v měkkých tkáních pokožky. Jedná se o výplň na bázi agaru (čištěného polysacharidu), který poprvé v estetické medicíně nabízí 100 % přírodní, biokompatibilní, biologicky rozložitelnou alternativu dermálních výplní bez chemických látek.