Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje od posouzení trhu a přístupu na trh až po kompletní zajištění distribuce. Disponujeme unikátním souborem schopností a dosahujeme tak vynikajících výsledků v oblasti rozvoje prodeje v regionu střední a východní Evropy. To vše v plném souladu se strategickými plány, procesy a zásadami klienta s cílem maximalizovat rozvoj značky, spokojenost zákazníka a jeho dlouhodobou loajalitu.

Systagenix nabízí kompletní řadu produktů pro hojení ran, které splňují nejvyšší požadavky zdravotnických odborníků. Společnost se zaměřuje na ošetřování pokožky a hojení ran novými způsoby zdokonalenými zkušeným týmem odborníků v Anglii. Společnost Systagenix dodává inovativní produkty, které znamenají průlom v klinických a ekonomických výsledcích v léčbě, řešení a hojení chronických i akutních ran. O inovativní postupy v péči o rány se zasloužil zkušený tým výzkumných a vývojových odborníků v Centre of Excellence for Wound Healing v Gargrave v severním Yorkshiru, který má za sebou dlouhou historii ve vývoji materiálů pro hojení ran ve společnosti Systagenix.

KCI je celosvětová společnost, která nabízí průlomové a jedinečné řešení v oblasti hojení akutních a chronických ran pomocí speciálně vyvinuté technologie V.A.C. založené na podtlakové terapii. Již 35 let KCI věnuje zvláštní důraz na vyvíjení inovativních technologií (NPWT) v podtlakové terapii, a to proto, aby léčba a hojení ran byla co nejrychlejší a nejefektivnější. To znamená snadná pro zdravotnický personál a pohodlná pro pacienty na celém světě. Tato jedinečná terapie umožňuje ošetřovat širokou škálu různých zranění a urychluje hojení.

Arthrex je globální společnost soustřeďující se na zdravotnické výrobky, přední odborník v ortopedii a ve vývoji nových výrobků. Hlavním cílem je pomáhat chirurgům a jejich pacientům. Arthrex zdokonalil postupy v oblasti artroskopie a vyvinul více než 10.000 zdokonalených nových výrobků a operačních metod, které umožňují minimální operační ortopedické zásahy. Arthrex prožívá neobvyklý nárůst zakázek a poptávek na jejich výrobky v celém světě. Avšak i nadále si udržuje status soukromého rodinného podniku, což umožňuje lepší kontrolu a nekompromisní kvalitu výrobků. Ty pak dodává profesionálům v oblasti zdravotnictví, a tím ulehčuje a usnadňuje operace pro miliony pacientů.

Bard Women´s Health nabízí kvalitní implantáty k minimálně invazivní léčbě urogynekologických obtíží u žen (stresová inkontinence moči u žen, prolaps orgánů pánevního dna).

Boston Scientifics AMS/Men´s Health vyvíjí a vyrábí špičkové terapie a produkty k léčbě inkontinence moči u mužů. Dále nabízí penilní protézy pro řešení erektilních disfunkcí.

CARDINAL HEALTH pomáhá dodávat kvalitní a cenově dostupné výrobky, které mají zahrnuté v široké, kvalitní a hodnotné nabídce. Vyrábí více než 2.5 bilionu zdravotnických výrobků za rok, zahrnující operační, lékárnické, laboratorní a ojediněle i nukleární výrobky.
CORDIS je více jak 50let průkopníkem a světovým vůdcem ve vývoji miniinvazivních metod léčby srdečních a cévních onemocnění a špičkových produktů s nimi spojených. Založil odkaz inovací vysoce kvalitních a méně invazivních kardiovaskulárních produktů a vybudoval silnou globální stopu s působením v zemích po celém světě.

TSK je celosvětově známá Japonská firma, která vyvíjí a produkuje vysoce kvalitní a inovativní zdravotnické prostředky jako jsou kanyly, jehly, stříkačky a další injekční materiál. Tyto výrobky nacházejí uplatnění v širokém zdravotnickém spektru a pro svoji špičkovou kvalitu jsou zejména v oblasti estetické dermatologie (dermální výplně) výrobky firmy TSK nejčastější volbou lékařů po celém světě, protože jako jedny z mála produktů mají fuknce které zvyšují přesnost, účinnost a hlavně pohodlí pacienta. Jehly vyráběné firmou TSK jsou broušeny a leštěny s nejvyšší přesností. Za ostrost a spolehlivost jehel získala firma TSK mnoho ocenění od lékařů po celém světě.