Podcast "Na předpis"

V novém českém podcastu „Na předpis“ produkovaným společností Aspironix Vám moderátorka  Michaela Maurerová každý měsíc ukáže, že lékař je taky jenom člověk a zdravotnictví není jenom resort na ministerstvu. Skrze hosty z oboru medicíny se v našich rubrikách dozvíte, jak vypadá jejich pracovní den, jak vnímají svět kolem sebe všemi svými smysly nebo co si myslí o babských radách a jestli je používají.

Tento podcast předepisuje 5 z 5 lékařů i pacientů! :-)!

Intro

Český podcast “Na předpis” produkovaný Aspironixem s moderátorkou Michaelou Maurerovou.

V podcastu Vám Michaela Maurerová ukáže, že lékař je taky jenom člověk a zdravotnictví není jenom resort na ministerstvu. Skrze hosty z oboru medicíny, které si zveme do podcastu, se v našich rubrikách dozvíte, jak vypadá jejich pracovní den, jak vnímají svět kolem sebe všemi svými smysly nebo co si myslí o babských radách a jestli je používají.

Tento podcast předepisuje 5 z 5 lékařů i pacientů:-)!

Epizoda 1

MUDr. Miroslav Palát, MBA

Lékař, prezident Czech Medu (České asociace dodavatelů zdravotnických prostředků), člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR, předseda Slovenské asociace Aikida, renesanční muž, v jehož osobě se spojuje svět doktora, člověka z businessu a osoby s unikátním přístupem k tvorbě zákonů. V neposlední řadě jde také o slovenského rodáka, manžela a pejskaře.