O NÁS

Aspironix byl založen v roce 2011 s cílem výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků ve střední Evropě.

Věříme, že pro rozvoj zdravotní péče v regionu je nutností poskytovat produkty a služby zdravotní péče, které budou plně reflektovat potřeby zákazníků a trendy společnosti. Jsme přesvědčeni, že právě kombinace produktů a služeb poskytovaná společností Aspironix může být tou správnou kombinací pro zdravý rozvoj zdravotnictví. Kombinace distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty je často našimi zákazníky a partnery považována za klíčové odlišení Aspironix od řady běžných distributorů.

Náš profesionální tým je zárukou pro dlouhodobý úspěch a naplňování potřeb zákazníků.


Jiří Pavlíček

CEO

Jiří pracuje více než 25 let ve vedoucích pozicích v oblasti předních firem, zabývajících se distribucí zdravotnických prostředků. Zajímá se o rozvoj silných podniků, posiluje občanskou společnost a aktivně pracuje v obchodních komorách, YPO nebo CZECHMED Medical Device Association.
V současné době je Jiří generálním ředitelem společnosti Aspironix, distributora zdravotnických prostředků, který působí na českém, slovenském a polském trhu od roku 2011 a jehož cílem je výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti vysoce kvalitních zdravotnických prostředků ve střední Evropě. Aspironix poskytuje produkty a služby zdravotní péče, které plně odrážejí potřeby zákazníků, firemní trendy a jsou správným mixem pro zdravý rozvoj zdravotní péče. Distribuce vysoce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty jsou často považovány našimi zákazníky a partnery za klíčové rozlišení Aspironixu od řady běžných distributorů.


Martin Krajhanzl

CFO

Martin se od ukončení svých studií pohybuje ve finanční oblasti, kde prošel pozicemi nákladového controllora, akciového analytika a stratéga v ČS/Erste a finančního ředitele v softwarové firmě. Během studií na VŠE v Praze v roce 2007 založil Klub investorů, jehož se stal prvním předsedou a kde nyní působí jako člen dozorčí rady.

V Aspironixu Martin zastává roli finančního ředitele (CFO) a zastřešuje finanční agendu firmy.


Martin Holub
Country Manager
Česká Republika

Martin nastoupil do pozice Country Managera pro Českou republiku v červnu 2019. Předtím působil od roku 2003 na pozici Regionálního ředitele obchodní skupiny Zdravotnictví, se zodpovědností za oblast ČR, SR a Maďarska ve společnosti 3M Česko. Je vedoucím Pracovní skupiny prostředí a etika v České asociaci dodavatelů zdravotnických prostředků (CzechMed). Martin absolvoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze a doplňkové vzdělávání pro fyzioterapeuty. Čerstvě je také certifikovaným koučem.

Tel : +420 731 131 976


Marek Kuník

Country Manager
Slovensko

Tel : +421 907 880 220

Petr Hambálek

Country Manager
Polsko

Tel : +420 739 775 969