O nás

Aspironix byl založen v roce 2011 s cílem výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků ve střední Evropě.

Věříme, že pro rozvoj zdravotní péče v regionu je nutností poskytovat produkty a služby zdravotní péče, které budou plně reflektovat potřeby zákazníků a trendy společnosti. Jsme přesvědčeni, že právě kombinace produktů a služeb poskytovaná společností Aspironix může být tou správnou kombinací pro zdravý rozvoj zdravotnictví. Kombinace distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty je často našimi zákazníky a partnery považována za klíčové odlišení Aspironix od řady běžných distributorů.

Náš profesionální tým je zárukou pro dlouhodobý úspěch a naplňování potřeb zákazníků.

pavlicek-final

  Jiří Pavlíček

     CEO – zakladatel

Naším Aspironix posláním je pomáhat. Věříme, že díky dlouhodobým zkušenostem a profesionálnímu přístupu jsme schopni efektivně pomáhat našim lékařům, sestrám, zdravotnickému personálu a k lepšímu zdravotnictví. Pomáháme pacientům na cestě k rychlému uzdravení. Jsme obchodní společnost, která pomáhá našim globálním partnerům se vstupem a realizací obchodu v zemích našeho působení. Poskytujeme kvalitní inovativní produkty a služby.

Máme velké ambice být jedním z nejlepších distributorů a proto velmi pečujeme o rozvoj, profesionalitu a lidskost našich zaměstnanců. Právě lidskost a úsměv často pomáhají.

Jsme hrdí, že můžeme být spolehlivými partnery našim zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům. S radostí spolupracujeme na řadě dobročinných projektů.

Máme vášeň pro učení se a neustále zlepšovaní a těšíme se na Vaše další podněty na společné cestě do budoucna.

S úctou

Jiří Pavlíček 

Marek Kuník

Country Manager
Slovensko

Petr Hambálek

Country Manager
Polsko