Skinbetter – profesionální domácí péče

Home Naše portfolio Estetika Dermokosmetika Skinbetter – profesionální domácí péče
smart
SkinBetter-Logo

Proti vráskám

Stárnutí pleti je nevyhnutelný proces – s věkem začnou v těle ubývat látky, které ovlivňují její pružnost. Ztrácí se kolagen, ubývá elastin a na vaší pleti se začnou projevovat jemné linie vrásek. Za ochablou kůži ale můžou i další faktory, jako jsou: nedostatečný pitný režim, málo spánku, kouření, přílišné holdování alkoholu a další vlivy.

Skutečný věk je přitom jen orientačním záchytným bodem, protože pleť se začíná měnit přibližně už kolem pětadvaceti let. Už v tomto věku je tak vhodné začít se poohlížet po prvním přípravku redukující vrásky. Abyste si totiž udrželi mladistvý vzhled, máte v podstatě dvě základní možnosti. Změnit životní styl nebo stimulovat tvorbu těchto látek pomocí kvalitních kosmetických přípravků. V ideálním případě obojí.

Přípravků, kterým lze pleti vykompenzovat ubývání kolagenu a elastinu, v současnosti existuje velké množství. Špatně zvolený produkt ale může spíš škodit, než pomáhat.

InterFuse® Treatment Cream FACE & NECK SKINBETTER

Pečující krém proti povadlé pleti a vráskám InterFuse® SKINBETTER využívá kolagen ve formě bohaté na peptidy. Díky patentované technologii proniká unikátní směs peptidů do pokožky.

Objem: 30ml / 50ml

InterFuse® Treatment Cream EYE SKINBETTER

Pečující krém pro mimické vrásky kolem očí InterFuse® Treatment Cream EYE SKINBETTER je účinný regenerátor očního okolí, který téměř okamžitě po aplikaci potlačí vzhled mimických vrásek kolem očí.

Objem: 15ml

InterFuse® Intensive Treatment LINES SKINBETTER

Krém na hluboké a mimické vrásky InterFuse® SKINBETTER využívá vlastností kyseliny hyaluronové, která vyrovnává vzhled jemných linek a vrásek bez použití jehel.

Objem: 15ml / 30ml

Instant Effect Gel EYE SKINBETTER

Osvěžující denní oční gel pro odolnější pokožku Instant Effect Gel EYE zmírňuje pocit napjaté pokožky očního okolí a vylepšuje jeho pevnost. Je vhodné ho aplikovat na váčky pod očima.

Objem: 15ml

Alto Defense Serum™ SKINBETTER

Sérum proti vlivu volných radikálů Alto Defense Serum™ SKINBETTER vytváří antioxidační štít proti oxidativnímu stresu. Sjednocuje tón pleti, redukuje zarudnutí a neutralizuje volné radikály.

Objem: 30ml / 50ml

AlphaRet® overnight cream SKINBETTER

Noční krém s retinoidy AlphaRet® overnight cream SKINBETTER inovativně obnovuje pleť a využívá k tomu účinků tzv. retinoidů, látek příbuzných vitaminu A. Je bez vedlejších účinků, které byly dříve typické.

Objem: 30ml / 50ml

Sjednocení pleti

Vaše pleť nemusí mít jednotnou barvu z různých důvodů. Například vlivem slunečního záření, estetických zákroků, ale i stresem. Různé části tváře tak mohou zarudnout, zčervenat, alergicky reagovat na sluneční záření nebo se projevovat zánětlivě.


Více info


Čištění pleti

Zbavit pokožku líčidel, ale i potu, prachu a nečistot, které se na ni během dne přichytí, je úplný základ péče o pleť. Zvláště pak před a po estetických zákrocích.Odstraníte tak škodliviny, které by ji zbytečně zatěžovaly.


Více info


Každodenní péče o pleť

O pleť je důležité pečovat každý den, protože jí tak pomůžete zachovat pružnost, můžeme zklidnit její podráždění a navíc jí ochráníme od některých vnějších vlivů, které jí neprospívají. Jako je sluneční záření, prach, bakterie, chladné počasí atd.


Více info