Cebelia – pozákroková a domácí péče

Home Naše portfolio Estetika Dermokosmetika Cebelia – pozákroková a domácí péče


Proti vráskám

Stárnutí pleti je nevyhnutelný proces – s věkem začnou v těle ubývat látky, které ovlivňují její pružnost. Ztrácí se kolagen, ubývá elastin a na vaší pleti se začnou projevovat jemné linie vrásek. Za ochablou kůži ale můžou i další faktory


Více info


Sjednocení pleti

Vaše pleť nemusí mít jednotnou barvu z různých důvodů. Například vlivem slunečního záření, estetických zákroků, ale i stresem. Různé části tváře tak mohou zarudnout, zčervenat, alergicky reagovat na sluneční záření nebo se projevovat zánětlivě.


Více info


Čištění pleti

Zbavit pokožku líčidel, ale i potu, prachu a nečistot, které se na ni během dne přichytí, je úplný základ péče o pleť. Zvláště pak před a po estetických zákrocích.Odstraníte tak škodliviny, které by ji zbytečně zatěžovaly.


Více info


Péče po zákroku

K úpravě zevnějšku a odstranění některých kožních nedostatků dochází z různých důvodů. Od zmírnění známek stárnutí, až po odstranění projevů zánětlivých onemocnění kůže. I když je takový zákrok estetické medicíny sebešetrnější a prováděn špičkovými přístroji, je kožní povrch částečně destruován.


Více info


Ochrana pokožky

Pečovat správně o kůži je pro každého z nás naprosto zásadní. Proč? Náš největší orgán je první ochrannou bariérou lidského těla, takže zabraňuje, aby se do jeho vnitřního prostředí dostávaly škodlivé látky jako bakterie, viry, UV záření, ale i některé chemické látky. Navíc zabraňuje ztrátě vody a udržuje její optimální hladinu v našem těle.


Více info