Matriderm

Home Matriderm

Firma Aspironix distribuuje výrobek MatriDerm®, který pomáhá zlepšit život popáleným pacientům, nemocným s traumatickými poraněními a také i pacientům s chronickými defekty a při léčbě defektů po karcinomech. Jedná se o výrobek určený pro plastické a rekonstrukční chirurgy, pro popáleninová centra, úrazové chirurgie, dermatochirurgie a chirurgie.

Co je to MatriDerm®?

MatriDerm® je jedinečná trojrozměrná nebuněčná matrice z nativních, strukturovaných kolagenních vláken s elastinem, která je určená k podpoře regenerace tkáně a slouží jako podpůrná struktura při obnově tkáně a moduluje tvorbu jizevnaté tkáně. Má vynikající hemostatické vlastnosti a omezuje tak riziko vzniku hematomů pod transplantovaným kožním štěpem, popřípadě mezi matricí a ránou. MatriDerm lze aplikovat metodou one-step procedure i two-step procedure.

MatriDerm® pomáhá vrátit pacienty zpět do běžného života, usnadňuje jim včasnou rehabilitaci a také následný návrat do práce. MatriDerm® má pro pacienty vynikající funkční a estetický výsledek a také obnovuje plnou funkčnost tkáně.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce MedSkin Solutions Dr. Suwelack AG.
Více

Navštivte také stránku na síti LinkedIn, kde najdete pravidelné aktualizace o produktu MatriDerm®.
LinkedIn