Alvo Medical

Home Alvo Medical

O společnosti ALVO Medical

Alvo Medical se sídlem v Polsku poskytuje inovativní řešení a produkty pro operační sály a další zdravotnická zařízení, včetně laboratorních a patologických laboratoří ve zdravotnictví. Naše společnost vyvíjí a na klíč nabízí řešení do hotových, na trh připravených komodit. Prodejní a distribuční kanceláře společnosti ALVO se nacházejí v lokalitách po celém světě, což přispívá k již 20ti letým nasbíraným zkušenostem v oblasti medicíny.

Důvěra všech našich zákazníků je naší nejlepší referencí. Jsme proslulí vynikající technologií, vynikajícím materiálem a nejvyššími hygienickými standardy. ALVO MEDICAL dodává ergonomické integrované systémy, které se skládají ze stěnových a stropních panelů, dveří, skleněných prvků, chirurgických umyvadel, skříní, systémů pro přepravu pacientů, operačních stolů a operačních světel. Náš odborný tým vyvinul inteligentní operační sál ALVO INTEGRA. Systém naviguje zařízení na operačním sále v nemocnici pro lepší funkčnost a efektivitu zdravotnického personálu. ALVO INTEGRA byl nedávno vyvinut s možnostmi registrace klinického obrazu a její distribuce.

Neustálý průzkum trhu a náměty, které přicházející od nemocničních designérů a praktických lékařů určují vývoj společnosti a jsou viditelné v designu a kvalitě našich produktů.

Produkty:

ALVO Integra je dokonalým řešením pro moderní operační sál v prostorách nemocnic a zdravotnických zařízení. Jedná se o kompletní integraci všech zařízení s pokročilou formou zobrazování.

ALVO Integra je digitální, nadčasový operační systém, který nabízí kompletní integraci zdravotnických prostředků a klinického obrazu uvnitř operačního sálu, mezi několika operačními sály i mimo nemocnici (např. s referenční nemocnicí, auditoriem, apod ). ALVO Integra lze nakonfigurovat a rozšiřovat podle individuálních potřeb zákazníků s nižšími náklady.

ALVO Integra je řešení postavené na IP síti pro zvýšení provozní efektivity, zvýšení bezpečnosti pacientů a generování vyšších příjmů nemocnic. Otevřená architektura IP je základem pro standardizaci. Tím se minimalizují dlouhodobé náklady na vlastnictví.

ALVO Integra umožňuje intuitivní ovládání zdravotnické techniky a přístrojů na operačním sále pomocí bezdrátového dotykového panelu. Nejdůležitějšími vlastnostmi jsou optické vlákno, snadné rozšíření systému a řešení založené na IP.

Specializovaný operační stůl ALVO SERENADA-C dokonale ladí s potřebami vaší katetrizační sady. Plovoucí deska stolu provádí hladké, plynulé pohyby x-y, aby poskytovala přesné a bezpečné polohování pacienta. Deska stolu z uhlíkových vláken s průsvitností 360 zajišťuje optimální výsledky zobrazování.

ALVO Serenada-C lze ovládat pomocí systému ALVO Integra zabudovaného ve zdi nebo zavěšeného na stropním závěsu v blízkosti provozního pole. Váš operační stůl CATHLAB ALVO SERENADA-C a váš zobrazovací zdroj lze nyní ovládat z jednoho místa!

Operační stoly ALVO zlepšují každodenní klinickou rutinu, nabízejí pohodlí a splňují všechny požadavky chirurgického týmu na výkon. Stoly ALVO byly navrženy pro všechny druhy chirurgických operací. Snadné použití, všestrannost a optimalizovaný přístup k operačnímu prostoru zvyšují ergonomii práce chirurgického týmu.

Stoly ALVO lze ovládat pomocí drátového regulátoru nebo volitelně bezdrátovým ovladačem, ovládacím panelem nebo dotykovým panelem systému ALVO Integra.

ALVO Transpa je mobilní nemocniční vozík, který umožňuje převoz pacienta v rámci nemocnice. Mobilní struktura vozíku umožňuje jeho použití na jakémkoli místě, zejména tam, kde není možné instalovat pevnou jednotku pro přesun pacienta. ALVO Transpa používá speciální systém valivých pásů pro hladký posun pacienta na nemocniční lůžko a z něj.

Ve většině nemocnic je běžnou technikou přesunu pacienta tahání v nepohodlné, ohnuté poloze, což  produkuje 40% zdravotních případů uváděnými mezi nemocničními odborníky. Systém ALVO Transpa založený na použití běžného nemocničního vozíku s pojízdným pásem pro plynulé převážení pacientů na operační stůl nebo nemocniční lůžko a zpět, je významnou inovací v přepravě pacientů. Jeho ergonomický design umožňuje plynulý pohyb po nemocnici. Snadný a pohodlný pohyb je zajištěn velkými, snadno se otáčejícími, otočnými kolečky.

Správná technologie na operačním sále může omezit náklady a čas potřebný k přípravě operačního sálu na operaci. ALVO MedicaL Cladding System se skládá z nástěnných a stropních panelů, vnitřních dveří a oken.

Systém je určen pro operační sály, ošetřovny a místnosti, ve kterých jsou vyžadovány vysoké sanitární a hygienické standardy. Naše výrobky včetně systému opláštění ALVO jsou navrženy a vyrobeny podle norem ISO 9001:2000.

Pro naše stěnové a stropní panely používáme nerezovou ocel nejvyšší kvality, která splňuje mezinárodní standardy a nejvyšší požadavky systému zdravotní péče.

V návaznosti na „filozofii designu, který léčí“, nabízí ALVO Cladding System také bezpečnostní skleněné panely s grafikou. Každý projekt připravujeme dle individuálních potřeb a požadavků našich zákazníků.

Kromě toho ALVO nabízí širokou škálu nábytku, který dokonale ladí s obkladovým systémem jako jsou: chirurgická umyvadla, lékařské skříně, pracovní stoly, vozíky a další.

Navíjecí systém ALVO je určen k optimálnímu využití chirurgického řezu tak, aby byl zajištěn dobrý přístup v operačním poli. Je vhodný pro větší operace související se zdravotním stavem dolního jícnu, bránice, žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva, jater, žlučovodů, pankreasu, sleziny a močových cest, stejně jako pro retroperitoneální procedury. Může být také použit v traumatologické chirurgii prostřednictvím transabdominálního přístupu a gynekologických postupů, kde se používá podélný řez.

Navíjecí systém je namontován na boční lišty na desce operačního stolu. Navíječe jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a splňují nejvyšší bezpečnostní a hygienická kritéria operačního sálu.

Systém se snadno se používá a montáž je rychlá. Jeho vysoká funkčnost minimalizuje počet základních navíjecích prvků. Ochrana proti poškození těch tkání, které nejsou operovány, jsou pohodlné pro „hands-free” systém chirurga.